Polecane hotele i noclegi we Włoszech

Jeśli szukasz hotelu we Włoszech, to znalazłeś się we właściwym miejscu. Na naszj stronie umieściliśmy informację o polecanych hotelach w najważniejszych włoskich miejscowościach takich jak Rzym, Wenecja, Florencja czy Mediolan. Dzięki naszej porównywarce cen hoteli już teraz możesz znaleźć dobry hotel, porównać ceny i następnie zarezerwować w wybranym serwisie płacąc jak najmniej.

Jeśli na poniższej liście nie znajdą państwo miejscowości, w której chcą zarezerwować hotel, prosimy skorzystać z wyszukiwarki. Jesteśmy pewni, że na naszej stronie znajdą Państwo hotel w dowolnym mijescu Włoch.

Rzym

Tanie hotele w Rzymie

Każdy, kto odwiedził kiedyś Rzym, na pewno chętnie tam wróci, gdyż jest to miasto jedyne w swoim rodzaju na świecie. Nie ma po prostu drugiego takiego skupiska zabytków, historii i legend. Jeśli szukamy hotelu w Rzymie, należy się bardzo dobrze zastanowić nad wyborem miejsca. Najlepiej, żeby była to centralna lokalizacja. Jeśli wyjeżdżamy latem, warto zatroszczyć się o to, żeby pokój posiadał klimatyzację. Jest to szczególnie istotne w miesiącach letnich. Na naszej stronie każdy znajdzie właściwy dla siebie nocleg w Rzymie.

Mediolan

Tanie hotele w Mediolanie

Mediolan dla wielu osób jest uosobieniem bogactwa północnych Włoch. W mieście tym każdy może znaleźć coś ciekawego. Dla niektórych będzie to imponująca katedra w Mediolanie, która budowana przez wieki uosabia siłę duchową miasta. Dla innych Mediolan to stolica handlu. Z pewnością codziennie przybywają tu tysiące osób w interesach. Dla innych w końcu będzie Mediolan europejską stolicą mody. Nieważne, czy udajemy się tu, by oglądać niezwykle ciekawe ślady historii, czy też jedziemy popatrzeć na śliczne modelki buszujące po ekskluzywnych butikach w centrum miasta, musimy zatroszczyć się o odpowiedni nocleg w Mediolanie. Nasz spis hoteli oraz porównywarka cen na pewno okażą się tu pomocne, aczkolwiek trzeba pamiętać, że niestety Mediolan jest dość drogim miastem.

Wenecja

Tanie hotele w Wenecji

Któż nie chciałby się wybrać do Wenecji. Uosobienie romantycznego piękna, uwiecznione na niezliczonej ilości płócien przez malarzy ściągających tu z najbardziej odległych zakątków świata, Wenecja zasługuje na to, by poświęcić jej co najmniej parę dni na zwiedzanie. Turysta już na początku staje przed dylematem, czy poszukać hotelu nad kanałem na jednej z weneckich wysp, czy też może wybrać tańszy nocleg w nowej części Wenecji. Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety. Niewątpliwie jednak bycie w samym centrum starej Wenecji jest niezapomnianym przeżyciem. Warto więc może poszukać hotelu nad kanałem, by zanurzyć się w nastrój tego jedynego w swoim rodzaju miasta na świecie.

Rimini

Tanie hotele w Rimini

Rimini - to tutaj co roku w okresie letnim zjeżdżają tysiące turystów z Włoch oraz całej Europy, by cieszyć się wspaniałym słońcem i niezliczonymi rozrywkami czekającymi w tym włoskim mieście na rozbawione tłumy. Rimini dysponuje wielką bazą noclegową. Nie sposób w paru słowach omówić wszystkie hotele, ale w artykule poświęconym właśnie Rimini podjęto próbę przybliżenia najpopularniejszych hoteli w tym mieście.

Bolonia

Tanie hotele w Bolonii

Szukając noclegu w Bolonii, mamy wiele możliwości. Naszym zdaniem, jeśli planujemy zwiedzanie miasta, warto wybrać hotel położony w samym centrum. Dzięki temu będziemy wczuć się bardziej w klimat tego niezwykłego miasta. Opcji noclegu w Bolonii jest dużo, od rodzinnych hotelików, po duże hotele położone w zabytkowych budynkach.

Bergamo

Tanie hotele w Bergamo

Bergamo często jest pomijane przez turystów i to mimo tego, że położone jest przy potężnym porcie lotniczym. Cóż jednak zrobić, jeśli większość turystów i tak kojarzy lotnisko w Bergamo z Mediolanem. Często więc ludzie po prostu wysiadają na lotnisku, rzucają tylko okiem na wyniosłe wzgórze z zabudowaniami miasta i ruszają do Mediolanu. Tymczasem Bergamo naprawdę warte jest tego, by zostać w nim trochę dłużej. W mieście można znaleźć paręciekawych noclegów, droższych i tańszych. Nasz przewodnik z pewnością pozwoli znaleźć coś ciekawego.

Florencja

Tanie hotele we Florencji

W zestawieniu hoteli we Florencji staraliśmy się wskazać parę możliwości, które powinny zaspokoić potrzeby osób szukających taniego noclegu w tym mieście. Na szczęście jest z czego wybierać, choć trzeba pamiętać, że Florencja należy do najpopularniejszych włoskich miejscowości turystycznych. Rezerwacja noclegu z wyprzedzeniem, choć niewielkim, na pewno będzie wskazana.

Neapol

Tanie hotele we Neapolu

Wybierając się do Neapolu, warto sprawdzić proponowane przez nas popularne tanie noclegi w tym mieście. Dla turystów poszukujących hoteli średniej klasy, przydatne będą informacje o hotelach 3- i 4- gwiazdkowych w Neapolu. Osoby podróżujące oszczędnie skorzystają zapewne z oferty tańszych pensjonatów. Tak czy inaczej, warto porównać ceny i wybrać najbardziej korzystna ofertę.

Neapol

Tanie hotele w Trapani

Położone na zachodnim krańcu Sycylii, starożytne miasto Trapani zawdzięcza swoją popularność połączeniu, które uruchomiły tanie linie lotnicze RyanAiur. Dzięki dostępności lotów Trapani jest coraz częściej odwiedzane przez Polaków. Na stronie poświęconej noclegom i hotelom w Trapani znajdziemy wiele ciekawych propozycji.

Piza

Tanie hotele w Pizie

Któż nie słyszał o Krzywej Wieży w Pizie? Od lat świat sztuki, ale także świat turystyki z obawą spogląda na kolejne oznaki jej odchylania. Na szczęście Krzywa Wieża w Pizie cały czas stanowi atrakcję miasta. Na naszej stronie przygotowaliśmy zestaw paru ciekawych hoteli w Pizie. Niektóre z nich położone są tak blisko największego z zabytków Pizy, że słynną wieżę można podziwiać nawet z okien pokoju. Noclegi w Pizie nie należą na szczęście do bardzo drogich, więc każdy powinien znaleźć coś na swoją kieszeń.Wszystkie systemy rezerwacyjne

Wyszukujemy jednocześnie w trzydziestu największych systemach rezerwacyjnych

Szybki dostęp do ofert

Dzięki naszej porównywarce hoteli możesz w jednej chwili znaleźć najlepszą ofertę spośród dostępnych na rynku

Sprawdzone opinie

Masz dostęp do sprawdzonych opinii.