Polecane hotele i noclegi we Francji

Francja to miejsce, które można odwiedzać nieskończoną ilość razy. Nieważne, czy jedziemy na narty w Alpy, opalać się na Lazurowym Wybrzeżu, podziwiać zamki nad Loarą czy też przechadzać się po Polach Elizejskich, zawsze pozostają niezapomniane wspomnienia.

Ceny hoteli we Francji należą do nieco wyższych niż średnie europejskie. Wszystko oczywiście zależy od tego, w jakim okresie roku wyjeżdżamy oraz od miejsca. Jeśli trafimy w środku maja do Cannes, w czasie festiwalu, to nie będziemy liczyć na jakiekolwiek zniżki. Przeciwnie, będziemy zadowoleni, jeśli znajdziemy jakiekolwiek miejsce do spania.

Dla podróżnych podróżujących oszczędnie najtańszym noclegiem będą hostele, gdzie za najtańsze miejsca zapłacimy już ok. 15-25 euro. Dotyczy to jednak miejsc w wieloosobowych sypialniach. Dwuosobowy pokój w hotelu średniej klasy (3- lub 4-gwiazdkowym) to wydatek przeciętnie 100-200 euro. Jeśli chodzi o hotele z najwyższej półki, to nie wliczając najdroższych apartamentów, można powiedzieć, że cena wynosi ok. 250-380 euro za pokój dwuosobowy. Czasem warto zatrzymać się w hotelu biznesowym w weekend - można wtedy liczyć na dużą zniżkę.

Paryż

Hotele w Paryżu

Zachęcający do odwiedzin o każdej porze roku. Miasto legendarne, kojarzące się z wolnością, miłością, historią, wzlotami i tragedią. Odwiedzając Paryż jesteśmy nieomal zmuszeni znaleźć nocleg w centrum miasta. Tak ogromna metropolia oferuje dla swoich gości szereg możliwości zakwaterowania. Luksusowe hotele w Paryżu to miejsce, które chciałoby wybrać dla siebie wielu zakochanych. Dla bardziej oszczędnych na naszej liście tanich hoteli w Paryżu znajdą się także bardziej ekonomiczne propozycje.

Cannes

Hotele w Cannes

Goszczące słynny na cały świat filmowy festiwal, Cannes ożywa w maju, ale także przez pozostałą część roku jest celem licznych gości - znanych aktorów, gwiazd filmowych, ale także i "zwykłych" turystów, pragnących znaleźć się w tej mekce luksusu o pięknych plażach i zachęcającej do spacerów promenadzie. Niewątpliwą atrakcję jest możliwość nocowania w tym samym hotelu, w którym przebywała Sophia Loren czy Sean Connery. Oprócz luksusowych hoteli pięciogwiazdkowych, w Cannes odnajdziemy także noclegi na każdą kieszeń. Warto więc odwiedzić nasz przewodnik po noclegach i hotelach w Cannes.

Nicea

Hotele w Nicei

Przewodnik po noclegach z Nicei pozwoli znaleźć nocleg o dogodnym położeniu oraz rozsądnej cenie. Stolica Lazurowego Wybrzeża to miejsce, gdzie można wypocząć, ciesząc się zarówno piękną plażą jak i zabytkami architektury. Zapraszamy do przewodnika po tanich hotelach w Nicei.Wszystkie systemy rezerwacyjne

Wyszukujemy jednocześnie w trzydziestu największych systemach rezerwacyjnych

Szybki dostęp do ofert

Dzięki naszej porównywarce hoteli możesz w jednej chwili znaleźć najlepszą ofertę spośród dostępnych na rynku

Sprawdzone opinie

Masz dostęp do sprawdzonych opinii.