Hotele i noclegi w Szkocji

W Szkocji znajdziemy bardzo dużą różnorodność noclegów. W mniejszych miejscowościach, szczególnie w miejscowościach turystycznych, będzie trzeba się nastawić na popularne w Wielkiej Brytani pensjonaty Bed&Breakfast. Jest to tania opcja noclegu w pięknych, uroczych zakątkach Szkocji. Ci, którzy chcą jeszcze bardziej oszczędzić, będą musieli udać się do hostelu. Na szczęście ich jakość w Szkocji jest bardzo wysoka. Dlatego nie ma się co obawiać nawet noclegów w sali wieloosobowej.

W większych miastach i popularnych miejscowościach turystycznych znajdziemy bez problemu tradycyjne wysokiej klasy hotele, często zlokalizowane w zamkach lub innych zabytkowych budowlach. W dużych miastach, takich jak Glasgow czy Edynburg, można znaleźć też bardzo dużo typowych hoteli biznesowych, wyposażonych w sale konferencyjne i wszystko to, co jest potrzebne, żeby dobrze wypocząć.

Pewne jest to, że na oHotele.pl można znaleźć hotel w praktycznie każdym zakątku Szkocji, nawet w tak odległych miejscach jak północne rubieże, z Szetlandami na czele.Edynburg

Tanie hotele w Edynburgu

Zapraszamy do zapoznania się z opisem wybranych hoteli w Edynburgu, które cieszą się dobrymi opiniami klientów i są z tego powodu bardzo często rekomendowane. Edynburg, stolica Szkocji, nie jest zbyt wielkim miastem, więc z reguły nie ma problemu z przemieszczaniem się po mieście. Można więc wybrać hotel w centrum lub też położony nieco dalej od najważniejszych miejsc Edynburga. W każdym razie oferta hoteli jest dość znacząca i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, niezależnie od tego, czy wybiera się do Edynburga na krócej czy dłużej, choć naszym zdaniem Edynburg zasługuje na to, by zostać w nim na dłużej.

Glasgow

Tanie hotele w Glasgow

Będące największym szkockim miastem Szkocji Glasgow ze swoją wewnętrzną energią potrafi oczarować na długo. Zapraszamy do naszego przewodnika po hotelach w Glasgow, który pozwoli znaleźć nocleg na każdą okazję. Nieważne, czy akurat przylecieliśmy do Szkocji czy też planujemy weekendowy pobyt albo trafiliśmy na mecz popularnego klubu piłkarskiego. Dzięki oHotele.pl znajdziemy hotel na każdą okazję.Wszystkie systemy rezerwacyjne

Wyszukujemy jednocześnie w trzydziestu największych systemach rezerwacyjnych

Szybki dostęp do ofert

Dzięki naszej porównywarce hoteli możesz w jednej chwili znaleźć najlepszą ofertę spośród dostępnych na rynku

Sprawdzone opinie

Masz dostęp do sprawdzonych opinii.