Polecane hotele w Hiszpanii

Przedstawiamy najpopularniejsze miejscowości w Hiszpanii wraz z wybranymi tanimi noclegami lub też hotelami, które warto polecić ze względu na bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Liczba miejscowości w Hiszpanii, do których udają się turyści jest oczywiście tak ogromna, że może się okazać, że jakiejśmiejscowości jeszcze nie odwiedziliśmy w poszukiwaniu najlepszych hoteli. Zapraszamy wówczas do odwiedzenia naszej porównywarki hoteli, w której znajdą Państwo hotel w dowolnym miejscu świata.

Barcelona

Tanie hotele w Barcelonie

Barcelona to miasto, którego nie trzeba reklamować. Dla wielu jest to pod różnymi względami najprzyjemniejsze miasto w Europie. Wiele osób wraca do Barcelony każdego roku i to nie tylko przy okazji fascynujących rozgrywek piłkarskich na Camp Nou. A jeśli już przy tym jesteśmy, to warto pamiętać, żeby odpowiednio wcześnie rezerwować nocleg w Barcelonie, zwłaszcza latem oraz przy okazji waznych wydarzeń, nie tylko sportowych. Na szczęście w Barcelonie odnajdziemy dosłownie setki wyśminitych miejsc, gdzie można przenocować, często za niewielkie pieniądze.

Madryt

Hotele w Madrycie

Stolica Hiszpanii posiada całkiem inny klimat niż chociazby Barcelona. Co prawca nie ma tu plaży, ale nastrój jest chyba jeszcze bardziej wakacyjny i to właściwie o każdej porze roku. To właśnie mieszkańcy Madrytu uchodzą za tych, którzy kochają sjestę, fiestę, odpoczynek i zabawę. Tutaj znajdziemy unikalną atmosferę. O nocleg w Madrycie nie jest trudno. Dobrą wiadomością jest to, że wiele hoteli w Madrycie znajduje się praktycznie w samym centrum miasta.

Malaga

Hotele w Maladze

Do Malagi najczęściej przylatują samoloty z turystami, którzy chcą wypocząć na Costa del Sol. Po wylądowaniu zwykle bardzo szybko udają się do innej miejscowości, np. Torremolinos. Sama Malaga jest jednak bardzo ciekawą turystycznie miejscowością, a do tego także posiada plaże. Warto więc znaleźć jakiś tani nocleg w Maladze, najlepiej w centrum, skąd będzie blisko, żeby zwiedzać wszystkie ciekawe zakątki miasta.

Sewilla

Hotele w Sewilli

Stolica Andaluzji kusi swoimi zabytkami, przede wszystkim okazałą katedrą oraz pałacem królewskim Real Alcazar z imponującymi ogrodami. Kto chce zwiedzić Sewillą, powinien zarezerwować sobie na to parę dni. Na szczęście dobrych i w miarę tanich noclegów w Sewilli nie brakuje. Wyjątkiem jest semana santa w Sewilli, kiedy to w mieście praktycznie bez uprzedniej rezerwacji nie ma szans dostać nic taniego, a ceny zwykłych kwater dochodzą do 1000 euro za tydzień.

Lloret de Mar

Hotele w Lloret de Mar

W Lloret de Mar latem można naprawdę wypocząć, trochę poszaleć, dużo poimprezować i nieźle się opalić. Ten bardzo popularny kurort na Costa Brava oferuje bardzo szeroką bazę noclegową. Kto szuka dobrego hotelu w Lloret de Mar, powinien koniecznie skorzystać z naszego zestawienia i sprawdzić, gdzie może znaleźć najlepszą cenę.

Majorka

Polecane tanie hotele na Majorce

Jeśli ktoś wybiera się na Majorkę, to jest bardzo prawdopodobne, że jego bazą wypoczynkową będzie Palma de Mallorca lub okolice. To właśnie w pobliżu stolicy Majorki, gdzie w rozległej zatoce można opalać się na najpiękniejszych plażach, wczasowicze spędzają swój czas. Stąd też bardzo duża baza noclegowa w tym miejscu. Na naszej stronie można zapoznać się z jednymi z najlepszych tanimi hotelami na Majorce.

Alicante

Tanie hotele w Alicante

Dla wszystkich poszukujących taniego noclegu blisko plaży w Alicante przygotowaliśmy zestawienie, gdzie można znaleźć najlepsze oferty w swoim rodzaju. Warto więc sprawdzić cenę i zarezerwować hotel jak najszybciej, szczególnie jeśli ktoś planuje udać się tam w okresie letnim.

Marbella

Hotele w Marbella

Marbella, jeden z najbardziej popularnych kurortów na Costa del Sol, przyciąga turystów piękną plażą, czystym morzem oraz wieloma wyjątkowymi hotelami. Ta ulubiona przez posiadaczy drogich jachtów miejscowość może poszczycić się wieloma wyjątkowymi obiektami noclegowymi. Zapraszamy do przewodnika po hotelach w Marbella.Wszystkie systemy rezerwacyjne

Wyszukujemy jednocześnie w trzydziestu największych systemach rezerwacyjnych

Szybki dostęp do ofert

Dzięki naszej porównywarce hoteli możesz w jednej chwili znaleźć najlepszą ofertę spośród dostępnych na rynku

Sprawdzone opinie

Masz dostęp do sprawdzonych opinii.