Hotele i noclegi na Ukrainie

Ukraina to kraj bardzo gościnny, a sami Ukraińcy są bardzo przychylnie nastawieni wobec gości z Polski. Pewnie czasami chcieliby zaoferować swoim gościom nieco lepsze warunki noclegu, ale nie zawsze jest to możliwe. Niektóre z hoteli niosą w sobie dość wyraźne piętno sowieckiej przeszłości. Dotyczy to jednak tylko tych powstałych w odległych czsach. Nowe hotele spełniają oczywiście wszelkie zachodnie standardy. Zatrzymując się na Ukrainie, warto wybrać hotel nieco lepszy, o większej ilości gwiazdek, hotel należący do zachodniej sieci - wtedy mamy gwarancję dobrej jakości.

W dużych miastach Ukrainy, takich jak Kijów czy Lwów bez problemu znajdziemy nocleg każdej kategorii. W nieco mniejszych miejscowościach może być z tym różnie. Zawsze jednak jest dostępny przynajmniej jeden hotel dobrej jakości.

Na oHotele.pl porównujemy ceny hoteli ze wszystkich tych serwisów rezerwacyjnych. Tutaj można znaleźć hotel w praktycznie każdej części Ukrainy.Kijów

Hotele w Kijowie

W samym Kijowie znajduje się wiele atrakcji, które warte są tego, by zatrzymać się w tym bogatym i gościnnym mieście na dłuższy czas. Dzięki rozwiniętej bazie noclegowej każdy powinien znaleźć tu nocleg na jego kieszzeń. Hotele oferują bardzo dobre warunki. Niestety, jak w każdej stolicy ceny są nieco wyższe niż w innych miastach. Warto więc skorzystać z wyszukiwarki, by znaleźć jakąś dobrą ofertę.

Lwów

Hotele we Lwowie

Wiele osób na Lwów spogląda z łezką w oku, nazywając go najpiękniejszym polskim miastem. W mieście, gdzie na każdym kroku można natknąć się na pamiątki przeszłości, warto zatrzymać się na dłużej, by mieć czas na spokojną podróż w czasie. Na naszej stronie przyglądamy się paru wybranym nhotelom we Lwowie. Są to z pewnością obiekty warte polecenia, ich cena nie jest zbyt wysoka, a zbierają dobre opinie klientów. Zachęcamy do zapoznania się z tymi hotelami, a także z innymi opcjami noclegu we Lwowie.Wszystkie systemy rezerwacyjne

Wyszukujemy jednocześnie w trzydziestu największych systemach rezerwacyjnych

Szybki dostęp do ofert

Dzięki naszej porównywarce hoteli możesz w jednej chwili znaleźć najlepszą ofertę spośród dostępnych na rynku

Sprawdzone opinie

Masz dostęp do sprawdzonych opinii.